Kunstveiling Kleykamp, Oude Scheveningsche Weg 3, Den Haag, tel. 6496. Veiling van diverse antiquiteiten uit verschillende particuliere verzamelingen, waaronder de bekende collectie W. C. Völcker van Soelen. Dinsdag 27 september 1921 's morgens 10.30 uur precies
- 20e siècle
- Vente. Art. La Haye. 1921-09-27
- Vente. Céramique. La Haye. 1921-09-27
- Collection. Art. Soelen, Völcker van
- Collection. Art. V., Willem
- 1 vol. (25 p.-[5] f. de pl.) : ill. ; in-8°
- Cote de l'original : VP 1921/504 ; Cote du microfilm : Mfilm 35 1921 09 27 (bobine 163)
- Den Haag
- La Galerie Kleykamp fut fondée en 1900 à Rotterdam puis déménagea en 1909 à La Haye ; Elle prit le nom de Galerie royale Kleykamp en 1920 et ferma ses portes en 1968
- Contient 322 lots et 5 planches
- Néerlandais
- 19
- NUM CV06532_19210927